Broken Screen Theme

Broken Screen Theme dla Symbian

Kto mi rozwalił ekran?!

Broken Screen Theme to darmowy schemat wyglądu na telefony z systemem Symbian i dotykowym interfejsem. Symuluje on roztrzaskanie ekranu. Jeśli lubisz dobre tematy na telefon, pobierz Broken Screen Theme.Roztrzaskana szybka nowej i drogiej komórki... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Realistycznie roztrzaskany ekran
  • Tapeta z Windows XP
  • Idealny do robienia żartów

Wady

  • Roztrzaskany jest tylko ekran główny
  • Brak nowych ikon

Dobry
7

Broken Screen Theme to darmowy schemat wyglądu na telefony z systemem Symbian i dotykowym interfejsem. Symuluje on roztrzaskanie ekranu. Jeśli lubisz dobre tematy na telefon, pobierz Broken Screen Theme.

Roztrzaskana szybka nowej i drogiej komórki to horror dla każdego jej właściciela. Broken Screen Theme idealnie nadaje się do tego, aby zrobić dowcip znajomemu zakochanemu w swojej Nokii z Symbian S60 5th. Roztrzaskany ekran wygląda bardzo realistycznie.

Broken Screen Theme efekt roztrzaskanej szybki symuluje jedynie na ekranie głównym. Kiedy wchodzimy do menu wszystko jest po staremu. Szkoda, nasz dowcip nie będzie trwał zbyt długo.

Pobierz Broken Screen Theme koniecznie, jeśli chcesz zrobić komuś dowcip. Jego mina będzie bezcenna, a Ciebie nic to nie będzie kosztować.

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na symbian

Broken Screen Theme

Download

Broken Screen Theme 1.00

Opinie użytkowników o Broken Screen Theme

Sponsorowany×